in , , ,

W jaki sposób można optycznie zmniejszyć stopy?

W jaki sposób optycznie zmniejszyć stopy?

Przedstawicielki płci pięknej nie powinny przejmować się, że natura obdarzyła je dłuższymi stopami. Obecnie istnieją bowiem sposoby na ich optymistyczne zmniejszenie.

Obcasy

Warto mieć świadomość, że nic nie jest w stanie poprawić proporcji figury lepiej niż stopa ustawiona pod ostrym kątem. W ten sposób bardzo trudno będzie ocenić jej szerokość, tęgość czy długość. Ponadto satysfakcjonujący efekt można uzyskać przez założenie kilkucentymetrowego koturna czy niewielkiego obcasa.

Nosek buta

Należy zdawać sobie sprawę, że buty w szpic będą wydłużały stopy, z kolei obuwie z zaokrąglonym noskiem – skracały. Można dodatkowo spotęgować wspomniany efekt przez założenie cielistych modeli z odciętym ciemnym czubkiem.

Ozdoby

Można również skrócić stopę przez wybranie obuwia z większymi ozdobami z przodu. Rekomendowane jest zdecydowanie się na czółenka z kokardą albo szpilki z klamrą. W ten prosty sposób możliwe jest przeskoczenie z rozmiaru 41 do 38. Panie, które są zwolenniczkami printów mogą także z powodzeniem zakładać modele z poprzecznymi nadrukami.

Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Trzy marki męskich zegarków modowych, którym trudno się oprzeć

Trzy marki męskich zegarków modowych, którym trudno się oprzeć