Tarot Online

Tarot tak lub nie – jak szybko poznać odpowiedzieć na swoje pytanie

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak się ubierać modnie i tanio? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak się ubierać modnie i tanio? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Uzyskanie szybkiej odpowiedzi tak lub nie nie jest skomplikowaną rzeczą, wystarczy jeśli rzucisz monetą. Orzeł czy reszka? Tak lub nie? Jeśli jednak, chcesz uzyskać bardziej szczegółową i trafną odpowiedź, musisz użyć czegoś do wróżenia.

Idealnym wyborem na odpowiedź tak lub nie są karty tarota. Jest to bardzo wygodny i szybki sposób, a przy tym masz korzyści z dodatkowych wskazówek z których możesz dowiedzieć się więcej o swojej naturze i głębszym znaczeniu odpowiedzi.

Tarot tak lub nie – jak wykonać szybkie stawianie kart

Takie wróżenie to nic skomplikowanego, dlatego nie potrzebujesz żadnej wiedzy, aby stawiać karty tarota tak lub nie. Oto kilka wskazówek jak powinien wyglądać przebieg wróżenia.

  1. Poszukaj spokojnego miejsca. Takie w którym nikogo nie będzie, dzięki temu będzie Ci się łatwiej skupić.
  2. Masz do wyboru dwie metody na wyciąganie kart: Pierwsza kartą możesz wyciągnąć z góry lub z dołu, albo wybrać dowolną kartę na jaką przyjdzie Ci ochota.
  3. Bierzesz talię do ręki i tutaj trzeba pamiętać o korzystaniu z pełnej tali, czyli 78 kart. Przy używaniu tali, która jest nie pełna możesz nie uzyskać właściwej odpowiedzi.
  4. Przy trzymaniu tali w rękach – zadaj pytanie. Miej zamknięte oczy i skup się na zadawanym pytaniu.
  5. Przetasuj talię mając w głowie cały czas pytanie, które chcesz zadać.
  6. Możesz już wybrać kartę, w sposób, który wcześniej został ustalony.
  7. Teraz wystarczy sprawdzić znaczenie karty i dobrze ją zinterpretować. To będzie twoja odpowiedź. Jeśli twoja wylosowana karta będzie w pozycji prostej –  to odpowiedź na pytanie będzie brzmieć “TAK”. Jeśli jednak karta będzie wylosowana w pozycji odwróconej, to wtedy odpowiedź na pytanie brzmi “NIE”.
  8. W zależności jaka karta została wyciągnięta i jaka jest jej symbolika, możesz otrzymać dodatkowe informacje np. czy efekt, o którym powiedziały karty, będzie trudny do osiągnięcia.

Pamiętaj, aby zbyt często nie wyciągać kart i zadawać tego samego pytania. To nie jest zwyczajna gra w karty. tylko zagłębianie się wewnątrz własnego ducha. To właśnie ten duch odpowiada na pytania. Tarot to tylko narzędzie do uzyskiwania odpowiedzi.

Jeśli twoje podejście do wróżenia będzie poważne, to otrzymasz odpowiedź, która będzie bezbłędna. I nie będzie trzeba powtarzać tego samego w kółko. Skup się i zacznij działać, a będzie wiadomo jak masz postąpić.

Kliknij i zamów Tarot Online już dziś.