in

Moda na ekologiczny ogród wśród gwiazd

Moda na ekologiczny ogród wśród gwiazd

Wśród gwiazd można znaleźć wielu fanów i fanek organicznej zdrowej żywności. Niektórzy celebryci nawet samodzielnie produkują jedzenie w swoich ogrodach! Które gwiazdy cenią sobie ekologiczny ogród i własnoręcznie dobierają nawet nasiona traw, które zostaną w nim posadzone? Sprawdźmy!

Moda na ekologiczny ogród

Przez ogród ekologiczny można rozumieć ogród, który jest powiązany z naturą i są w nim uprawiane zdrowe warzywa oraz owoce. Taki ogród nie tylko jest bardzo modny, ale także sprzyja wypoczynkowi i dostarcza domownikom zdrowej żywności na talerze.

Aby uprawiać ekologiczny ogród bez chemii, należy ograniczyć do minimum, albo nawet do zera stosowanie sztucznych nawozów i środków pielęgnacyjnych oraz chroniących rośliny. Zamiast wyrzucać odpady z kuchni, warto założyć kompostownik i produkować własny, tani nawóz. Moda na bycie eko zawitała także do świata celebrytów i ich ogrodów. Sprawdźmy, które z gwiazd to wielbiciele zdrowej żywności i samodzielnej pielęgnacji domowego ogródka!

Sama przycina krzewy, kosi i wybiera nasiona traw…

#1 Te aktorki same przycinają krzewy, koszą i wybierają nasiona traw do ogrodu

Trawnik to podstawowy element pięknego ogródka, przede wszystkim ze względów estetycznych, ale i także walorów wypoczynkowo-rekreacyjnych. Wiedzą o tym doskonale aktorki Nicole Kidman oraz Julia Roberts. Celebrytki, nie dość, że same wybierają nasiona traw do swoich ogródków, to jeszcze uczą swoje dzieci, jak pielęgnować domowy ogródek i hodować w nim zdrową żywność.

#2 Jake Gylenhaal to także wielki miłośnik ekologicznych ogrodów

Miłośnikiem pięknego trawnika jest także Jake Gylenhaal. Aktor wie, jak ważny jest wybór najwyższej jakości  nasion traw, a także regularne prace ogrodowe, by wyhodować zdrowe warzywa, ponieważ wychował się w rodzinie, w której od małego uczono zasad ogrodnictwa. Warto brać z nich przykład!

#3 Wśród modelek także panuje moda na ekologiczny ogród

Projektantka mody Savannah Miller także jest znana z miłości do ekologicznej żywności. Celebrytka specjalnie dostosowała swój ogród do tego, by można w nim było hodować jadalne i zdrowe warzywa oraz owoce. Gloucestershire to wymarzone miejsce zabaw jej dzieci oraz oaza spokoju dla Savannah. Jak sama mówi, chyba zwariowałaby, gdyby w ciągu każdego dnia nie znalazła przynajmniej 5 minut, by pobyć trochę na jego terenie.

Cooper Vision - co to za marka?

Cooper Vision – co to za marka?

Sportowe buty - Wygoda, komfort, determinacja do treningu

Sportowe buty – Wygoda, komfort, determinacja do treningu