Tom Cruise: „Jestem samotny! Muszę ją zobaczyć”

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak się ubierać modnie i tanio? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak się ubierać modnie i tanio? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Tom Cruise musi sobie radzić z nową sytuacją w jakiej się znalazł po tym jak jego żona Katie Holmes postanowiłą od niego odejść i wydostać się spod wpływu sekty scjentologicznej, której wielkim orędownikiem jest Cruise.

Co teraz się dzieje w małżeństwie?

Katie zabrałą ze sobą ich córeczkę Suri. Tom ciężko znosi rozłąkę z córką, szczególnie teraz kiedy dzieli ich Ocean Atlantycki. Od połowy sierpnia Tom przebywa w Anglii gdzie pracuje na planie swojego najnowszego filmu sci-fi. To wyznał jednemu z bliskich współpracowników na planie, że nie radzi sobie z tęsknotą za córką: „Tom powiedział mi, że musi ją jak najprędzej zobaczyć, Może nawet będzie chciał ją sprowadzić do Anglii”, zdradza mężczyzna.

Ciekawe czy Katie będzie zachwycona tym pomysłem? Jakie jest wasze zdanie na ten temat nasi drodzy czytelnicy?