Russell Brand szczerze o rozwodzie z Katy Perry!

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak się ubierać modnie i tanio? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak się ubierać modnie i tanio? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Przez długi czas Russell Brand i Katy Perry wiadomość o swoim rozwodzie utrzymywali w tajemnicy.

Co takiego powiedział na ten temat Russell Brand?

Teraz Russell postanowił wyjawić dlaczego ich drogi się rozeszły: „Jeśli czujesz, że nie do końca się dobrze rozumiesz z drugą połową i nie macie sobie już kompletnie nic do opowiedzenia to znak, że lepiej, aby każde z was poszło w swoją stronę. Tak było u nas”

Co dodała gwiazda?

Russell podkreślił, że to prawda że przeciwieństwa się przyciągają, ale ważne też aby była spora doza podobieństwa między partnerami. Inaczej, zdaniem showmana, związek to nieustanne przeciągamnie liny, które bywa bardzo męczące dla obu stron.

Cóż mamy nadzieję, że on i Geri Halliwell są do siebie bardziej podobni…