Lindsay Lohan: „Jestem Taka Sama Jak Elizabeth Taylor”

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak się ubierać modnie i tanio? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak się ubierać modnie i tanio? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Lindsay Lohan widzi masę podobieństw między nią samą a Eizabeth Taylor. Wy też je widzicie?

Skąd wiemy, że Lindsay Lohan tak twierdzi?

W najnowszym wywiadzie promującym jej najnowszy telewizyjny film “Liz & Dick”, Lindsay Lohan zdradziła, że czuje podobieństwo między sobą a legendą kina w którą się wciela. „Jestem wielką fanką Elizabeth Taylor. Tak jak samo żyję cały czas pod okiem mediów, wszyscy dookoła ciągle o mnie mówią i wtykają nos w moje sprawy. Tylko ona wiedziałaby w jakim stresie ja żyję na codzień.”

Co ciekawego powiedziała jeszcze sama gwiazda?

Gwiazda dodała także, że ona również doskonale rozumie Liz Taylor. Lindsay Lohan podziwia ją również za niesamowitą siłę i wytrwałość.

Jesteście ciekawi jak Lindsay Lohan sprosta temu zadaniu aktorskiemu?