in , ,

Jak dobrać szpilki?

Jak dobrać szpilki?

Przedstawicielki płci pięknej doskonale zdają sobie sprawę, że wybór szpilek jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Nie wszystkie panie wiedzą, jakie kwestie trzeba uwzględnić przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Wybór szpilek zgodnie z przeznaczeniem

Rekomendowane jest wybieranie na wesela czy bankiety, szpilek zdobionych na zdecydowanie wyższym obcasie. Panie mogą także bez żadnego problemu zdecydować się na szpilki w kolorze nude, które będą pasowały praktycznie do każdej stylizacji.

Dobranie szpilek do pozostałej części garderoby

Zalecane jest skorzystanie z ogromnego wyboru szpilek dostępnych na rynku, a następnie wybranie modelu, który będzie idealnie komponował się z pozostałymi ubraniami. Złym rozwiązaniem będzie zaopatrywanie się w czarne lakierkowe szpilki z ćwiekami, gdy szafa przedstawicielki płci pięknej jest zapełniona zwiewnymi sukienkami z kwiatowymi wzorami. W wspomnianym przypadku znacznie lepszą opcją będą zamszowe szpilki w stylu romantycznym.

Czym należy się jeszcze sugerować przed podjęciem decyzji?

Powinnaś eksperymentować. Świetnym rozwiązaniem będzie uwzględnianie różnych źródeł informacji. Zastanawiasz się jak wybrać szpilki? Możesz szukać inspiracji wśród najbardziej znanych blogerek czy koleżanek.

Dlaczego warto nosić kolczyki?

Dlaczego warto nosić kolczyki?

Jak kupować na wyprzedażach?

Jak kupować na wyprzedażach?