Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak się ubierać modnie i tanio? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak się ubierać modnie i tanio? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Warto wiedzieć, że kolczyki zaliczane są do zdecydowanie najczęściej wybieranych typów biżuterii. Należy również zaznaczyć, że ich wybór jest znacznie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać.

Jakie kolczyki do okrągłej twarzy?

Najlepszym rozwiązaniem będą kolczyki wiszące. Przedstawicielki płci pięknej mogą rownież zdecydować się na modele kwadratowe czy prostokątne. Świetnym wyborem będą także kolczyki z ostrym i wyrazistym kształtem.

Jakie kolczyki dla twarzy kwadratowej?

Paniom posiadającym kwadratową twarz rekomendowane jest sięgnięcie po biżuterię, której powinny unikać kobiety z okrągłym licem. Przedstawicielki płci pięknej zdecydowanie najlepiej będą się prezentowały w modelach o delikatnych kształtach albo kołach.

Jakie kolczyki dla twarzy prostokątnej?

Warto mieć świadomość, że twarz prostokątna charakteryzuje się zbliżonymi cechami do kwadratowej. Zalecane jest zaopatrzenie się w modele o opływowych i delikatnych formach. Świetnym rozwiązaniem mogą być kulki, koła czy nawet kolczyki w kształcie łezki.