in , , ,

Inspiracja: Victoria Beckham!

Inspiracja: Victoria Beckham

Victoria Beckham to przykład kobiety kameleona! Gwiazda doskonale wie w czym jej do twarzy a w czym nie. Na palcach jednej ręki można policzyć wpadki modowe, które zaliczyła na przestrzeni ostatnich piętnastu lat od kiedy jest światową megagwiazdą.

Victoria udowodniła niedowiarkom, że zna się na modzie jak mało kto, odnoszcząc sukces za sukcesem, zdobywając uznanie bezlitosnej branży modowej i co najważniejsze – rzesze zadowolonych klientek na całym świecie!

Co wyróżnia niesamowity styl gwiazdy?

W swojej obecnej odsłonie, w przeciwieństwie do drugiej połowy minionej dekady, kiedy wylansowała sławnego 'Poba', Victoria stawia na bardziej naturalny wygląd swoich włosów. W eleganckim koku Victoria wygląda wyjątkowo dostojnie.

Koński ogon jest za razem praktyczny i niezwykle stylowy! Lekkości dodają fryzurze swobodnie wypuszczone pasma okalające twarz.

Nawet jeśli Victoria korzysta z doczepianych pasemek, robi to niezwykle uważnie: tak, żeby jej fryzura cały czas wyglądała naturalnie i świeżo.

Delikatny, luźno zapleciony warkocz idealnie pasuje do regularnej i precyzyjnie zaprojektowanej sukience z jej własnej kolekcji! Victoria wie, że trzeba zachować odpowiedni balans. Jeśli coś w danej stylizacji jest skończenie przemyślane i regularne, coś innego musi to równoważyć pewnego rodzaju swobodą.

Świetne są również błyszczące luźne loki. Ta fryzura idealnie balansuje super elegacką suknię w militarnych barwach.

10 powodów dla których kochamy lata 80-te!

10 powodów dla których kochamy lata 80-te!

Linsday Lohan - przedstawienie sylwetki

Lindsay Lohan – przedstawienie sylwetki