Czy to córka stylizuje Jessicę Albę?

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak się ubierać modnie i tanio? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak się ubierać modnie i tanio? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na początku cała nasza redakcja pomyślała sobie, że to jakieś nieporozumienie i że nasza ulubiona fashionistka dała się nabrać jakiemuś samozwańczemu styliście bez grama gustu, ale po chwili… uznaliśmy, że wielka uśmiechnięta mordka Hello Kitty na zbyt dużym t-shircie aktorki to jednak świetne posunięcie!

Jak wy na co dzień się ubieracie?

Dlaczego nie puścić czasem oka do samego siebie kiedy się rano ubieramy i nieco zaszaleć? Co wy na to kochani czytelnicy? Dziewczyny, zawsze chcecie urokiem osobistym zdobywać zainteresowanie przystojnych panów? Pozwalacie sobie czasami na założeni bluzy i dresów?