Casper Smart chce aby Jennifer Lopez Dała mu potomka!

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak się ubierać modnie i tanio? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak się ubierać modnie i tanio? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jennifer Lopez juz od jakiegoś czasu spotyka się swoim Toy-boyem Casperem Smartem. Amerykańskie media donoszą, że tancerz domaga się aby gwiazda została matką jego dziecka!

Skąd mamy taką informację na ten temat?

„On wie, że Jennifer jest prawdziwą romantyczką i imponuje jej mężczyzna, któremu zależy na rodzinie. Dlatego Caser tak nalega na dziecko i podkreśla jakie jest ono dla niego ważne. Wie, że jeśli będą mieli razem potomka to on będzie już na zawsze ustawiony” zdradza podejrzliwie przyjaciel piosenkarki.

Cóż, poczekamy zobaczymy…