10 powodów dla których kochamy lata 80-te!

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak się ubierać modnie i tanio? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak się ubierać modnie i tanio? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Poza brakiem telefonów komórkowych lata 80-te się po prostu kocha! Za modę, za muzyke, za szalone fryzury… Oto kolejne 10 powodów, które dał nam ten czas: seksownych artystów urodzonych w tym dziesięcioleciu!

Gwiazdy, które przyszły na świat w latach 80-tych

Nasze dziesiejsze uniesienia estetyczne kiedy patrzymy na Ryana Goslinga zawdzięczamy rokowi 1980. Wtedy właśnie urodził się Ryan. Justin TImberlake przyszedł na świat w 1981 roku. W 1982 w New Jersey urodził się Paul Wesley. Aktor ma polskie korzenie. Andrew Garfield urodził sie w Los Angeles w 1983 roku. Zaraz potem jego rodzice przeprowadzili się do Anglii i tam właśnie dorastał Andrew.

Jest czego zazdrościć Kirsten Dunst, narzeczonej Garretta Hedlunda, który przyszedł na świat w 1984 roku. Młodszy brat Jamesa Franco, Dave Franco jest urodzony w 1985. Ależ ta rodzina Franco to ma geny. 1986 – wtedy urodził się Robert Pattinson. 1987 to rok któremu miłośniecy błękitnych męskich oczy i zmierzwionych fryzur powinni być wdzięczni za Zac Efrona a Ed’a Westwick’a. Colton Haynes urodzony w 1988. Trouty Mouth, a.k.a, Chord Overstreet urodził się 1989! Cóż za mistrzowskie zakończenie dekady!