in

Poznaj nowy napój mleczny od Bakomy – Kefir BIO!

Poznaj nowy napój mleczny od Bakomy - Kefir BIO!

Producent przetworów mlecznych – Bakoma poszerzył ostatnio swoją ofertę. Na polskich półkach pojawiły się zupełnie nowe produkty z linii bio – mleka smakowe oraz kefir, dla dzieci i dorosłych!

Moda na zdrowie – poznaj nowy produkt Bakomy i zadbaj o swoje jelita!

Nowy produkt bakomy – mleka smakowe bio oraz kefir bio to produkty rolnictwa ekologicznego, opatrzone certyfikatem jakości. Powstały one bez użycia pestycydów i genetycznie modyfikowanych owoców, z mleka krów karmionych zdrową, ekologiczną paszą.

Linia BIO promowana przez Bakomę stanowi idealną odpowiedź na rosnące wymagania konsumentów. Przetwory mleczne takie jak nowy kefir są zdrowe dla układu pokarmowego, ponieważ zawierają one kultury żywych bakterii, przyjaznych dla jelit. To produkt stworzony z myślą o tych osobach, którym zależy na zdrowiu i wysokiej jakości.

Kefir bio można spożywać samodzielnie lub z dodatkiem ulubionych owoców. Dzięki temu, że zawiera on dużo wapnia i witamin, to świetna alternatywa dla tradycyjnego śniadania. Buteleczkę niewielkich rozmiarów można wziąć ze sobą do szkoły lub pracy. Dużym zaskoczeniem (jak na branżę żywności ekologicznej) może być cena – za opakowanie kefiru bio zapłacimy jedynie 2,75 złotych.

Nowe produkty Bakomy mają duże szanse na to, by stać się hitem na rynku ekologicznych przetworów mlecznych. Najlepszym dowodem ich jakości jest certyfikat ekologiczności. Na polskich półkach znajdziemy je w buteleczkach z etykietą opatrzoną charakterystycznym zielonym listkiem.

5 trików, które pozwolą Ci ukryć mankamenty figury

5 trików, które pozwolą Ci ukryć mankamenty figury

Stylizacje na wakacje

Stylizacje na wakacje